Patnos’ta “Çocuklar üşümesin” projesi

14.11.2019

6 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Patnos Gazeteciler Cemiyeti (PAGACEM) bu yıl Patnos Sultan Alparslan Doğa Bilimleri Ve Mühendislik Fakültesin’de okuyan 10 öğrenciye burs ve ilk öğretimde okuyan 5 bin öğrenciye de giyim yardımında bulunacak.

 Patnos Gazeteciler Cemiyeti’nin (PAGACEM) girişimleri sonucu yaklaşık 5 bin öğrenciye giyim yardımı ve Sultan Alparslan Doğa Bilimleri Ve Mühendislik Fakültesi üniversitede okuyan 10 öğrenciye burs verileceğini bildirdi.

Patnos Gazeteciler Cemiyeti (PAGACEM) Başkanı Faruk Yavuz, yaptığı açıklamada, “Biz Patnos Gazeteciler Cemiyeti olarak, yönetim kurulumuzla beraber “Çocuklar Üşümesin” projemiz kapsamında ilçemiz genelinde okuyan ve yardıma muhtaç yaklaşık 5 bin öğrencimize giyim yardımında bulunacağız. Yardımlarımız Sadece bununla sınırlı olmayacak aynı zamanda Üniversitede okuyan 10 kardeşimize de burs vereceğiz.

Başkan Yavuz, hayırsever iş insanlarımızla irtibata geçip taleplerimizi bildirdik. Talebimizi geri çevirmediler ve yapılacak giyim yardımlarını Cemiyetimize gönderecekler. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım gelen yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.

Patnos Gazeteciler Cemiyeti (PAGACEM) olarak bu Projemizi her sene aynı şekilde yapmak istiyoruz, şimdiden bizlerin bu taleplerini geri çevirmeyen ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza yardımlarını esirgemeyen iş insanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum dedi. B.KILIÇ

22 views

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz