Tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürüne veda yemeği

Tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin'e Patnos Gazeteciler Cemiyeti tarafından veda yemeği verildi.

 Tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürüne veda yemeği

15.10.2021 - 14:29

Güncelleme : 15.10.2021 - 14:29
-- 820 kişi okudu

Tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin’e Patnos Gazeteciler Cemiyeti tarafından veda yemeği verildi.

Verilen yemekte konuşan Patnos Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faruk Yavuz, “Biz müdür beyle yaklaşık üç yıl beraber sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalıştık. Kolluk kuvvetleri bizim için önemlidir. Vatanın bekası için asayiş olmazsa olmaz unsurdur. Müdürümüzün yeni yerinde de burada olduğu gibi başarılı olacağına eminim, yolu açık olsun başarıları daim olsun” dedi.

Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin ise, “2018 yılında Patnosİlçe Emniyet Müdürlüğü görevimi bu gün itibari ile tamamlayarak, 1. Sınıf Emniyet Müdürü olarak Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı Baş müfettiş olarak yürüteceğim.

Patnos’ta görev yaptığım süre zarfında ilçe halkının evlerinde huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşaması için tüm personelimizle birlikte gereken gayretri göstermeye çalıştık. İnsan haklarına saygılı bir hizmet anlayışı ile çıktığımız bu görevde Patnos’ta bana desteklerini esirgemeyn İlçe Kaymakamımıza, mesai arkadaşlarıma prtokol üyelerine, sivil toplum kuruluşlarına,basın mensubu arkadaşlarıma ve Patnos Halkına teşekkürlerimi sunarım. Hoşçakalın, Allaha emanet olun dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra Patnos Gazeteciler Cemiyeti tarafından, Emniyet Müdürü’ne Patnos Gazeteciler Cemiyetine ait flama, plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yemeğe, Kaymakam Yusuf Cankatar, Eski Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, Yeni Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkurt, Patnos Gazeteciler Başkanı Faruk Yavuz ve Yöneticileri, Patnos Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir ve Şube Müdürü Onur Can, Patnos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Laçin, Patnos Şöförler Odası Başkanı Mehmet Ali Çarboğa, Patnos Ziraat Odası Başkanı Hakan Hakverdi, Karayolları Şefi ve Kızılay Başkanı Mehmet Nasır Açık, bazı birim müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın