Tayini çıkan şube müdürüne veda yemeği

Tayini çıkan şube müdürüne veda yemeği

 Tayini çıkan şube müdürüne veda yemeği

13.08.2020 - 11:27

Güncelleme : 13.08.2020 - 11:33
-- 682 kişi okudu

Patnos İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Patnos temsilcisi Fikret Ayaz’ın rotasyan ile Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tayini’nin çıkması nedeni ile Patnos’ta özel bir mekanda vede yemeği verildi.

Patnos’ta özel bir restoranda düzenlenen programda konuşan Eğim Bir-Sen İl Başkanı Abdurrahman Arslan, “Eğitim camiası içerisinde çalışan kişilerin ne zaman ve nerede yollarının kesişeceği belli olmaz. Görevini yerine getirmek adına taşın altına elini koyan ve eğitime, şehrimize hizmet üreten yöneticilerimize teşrifleri için teşekkür ediyor, çalışma hayatlarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.” ifadesini kullandı.

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Ağrı İl Başkanlığı yapmış olan Süleyman Gümüşer, yıllarca beraber çalıştıklarını bu süre zarfında Ayazın “Öğretmen Candır”sloganı geliştirerek siyasi meşrebine,sendikasına bakmadan herkesi bu çatı altında birleştirdiğini,birlikteliği sağladığını,ilçenin eğitimine ciddi katkı sağladığını Erzincan’da da aynı güzelliği sağlayacağına olan inancının tam olduğunu belirterek başarılar diledi.

Tayini çıkan şube müdürü Ayaz, yaklaşık 6 senedir yürütmüş olduğum Şube müdürlüğü görevim rotasyon nedeni ile sona erdi. Görev yaptığım 5 sene içerisinde hakkaniyetten ayrılmadım.Görevim boyunca yaptığımız bütün işlerimizde yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve Patnos Eğitim camiasına canı gönülden teşekkür ederim ve haklarını helal etmelerini istiyorum dedi.

Verilen yemeğin ardından tayini çıkan şube müdürü Ayaz’a Eğitim-Bir-Sen Ağrı başkanı Aabdurrahman Arslan tarafından plaket verildi. Diğer katlımcıların hediye merasiminden sonra verilen yemek sona erdi.

Programa Memur Sen Ağrı il başkanı Abdurrahman Aslan,Eğitim Bir-Sen Ağrı il yönetimi ile ilçe başkanları, EBS İÇÜ Temsilcileri, Bem Bir-Sen Patnos Temsilcisi Mehmet İnan, Patnos Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Süleyman Laçin, Patnos şoförler odası başkanı Mehmet Ali Çarboğa, Patnos Diyanet-Sen ve Din görevliler derneği başkanı Muhsin İnan, basın mensupları ve kamu kurum kuruluş amirleri katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın