Vali Varol, Çocuk Evleri Sitesinde Yapımı Tamamlanan Kütüphanenin Açılış Törenine Katıldı

Vali Varol, Çocuk Evleri Sitesinde Yapımı Tamamlanan Kütüphanenin Açılış Törenine Katıldı

 Vali Varol, Çocuk Evleri Sitesinde Yapımı Tamamlanan Kütüphanenin Açılış Törenine Katıldı

15.10.2020 - 13:06

Güncelleme : 15.10.2020 - 13:06
-- 385 kişi okudu

Valimiz Dr. Osman Varol, Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz’ün katkılarıyla Çocuk Evleri Sitesinde yapımı tamamlanan kütüphanenin açılış törenine katıldı.

 Çocuk Evleri Sitesinde Vali Varol, kurum personeli ve çocuklarımız tarafından karşılandı.

 Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl  Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklarımız, Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz’ün katkılarıyla yeni kütüphanelerine kavuştu.

  Çocuk Evleri Sitesinde devletimize emanet olarak yetişen Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz’ün desteği ile kazandırılan kütüphane açılışında, Kaymakamımızın çocuklarımıza çok önemli bir rol model olduğunu vurgulayan Valimiz Dr. Osman Varol, devletimizin her zaman çocuklarımızın yanında olduğunu, bizlere emanet edilen çocuklarımızın huzurlu bir şekilde yetişmesinin ve geleceğe en güzel şekilde hazırlanmasının gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

 Çocuklarımız yeni kütüphaneleri için Valimiz Dr. Osman Varol ve Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz’e teşekkür etti.

 Açılış töreninin ardından EBA üzerinden canlı ders dinleyen öğrencilerimize katılan Vali Varol öğrencilerimize başarılar diledi. Daha sonra çocuklarımızla bir araya gelerek onlarla şefkatle ilgilenen ve tek tek sohbet eden Vali Varol, kendilerine hediyeler verdi.

 Valimiz Dr. Osman Varol’a açılış töreninde Vali Yardımcısı V. Kerem Türker, Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Mehmetşafi Erim eşlik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın