Patnos Şoförler odasından basın açıklaması

Patnos Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Çatboğa, yakaşık 3 yıldır düzelmeyen ve onarılmayan Cadde ve Sokak yollarının yapılmaması dolayısı ile Basın açıklaması yaptı.

 Patnos Şoförler odasından basın açıklaması

02.06.2023 - 19:24

Güncelleme : 02.06.2023 - 19:24
-- 1.229 kişi okudu

Patnos Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Çarboğa, yaklaşık 3 yıldır düzelmeyen ve onarılmayan Cadde ve Sokak yollarının yapılmaması dolayısı ile Basın açıklaması yaptı.

Başkan Çarboğa, kıymetli Patnoslular bozuk olan yollar bizler için bir enkaz haline gelmiştir. Defalarca gerek Sosyal medyada gerek Yerel Basında dile getirmemize rağmen müdahale tenezzülünde bulunulmadı.

İlce halkı, eşrafı’ ilçe şoför esnafı bu çileyi çekmek zorunda değil

İlçeyi yönetenlere sormak istiyorum. Seçimlerde vaatler ve kazanma hırsı için sesiniz gür bir şekilde çıkıyordu. Şimdi gözler o günleri arar oldu. Şimdi neden yoksunuz?

Bizleri çukurlu yollarda yürütmeye hakkınız yok. Seçimlerdeki vaatlerinizi, verdiğiniz sözlerinizi tutmakla mükellefsiniz. Sizin asil göreviniz yol, su, altyapı, kanalizasyon olduğunu hatırlatmamda bir sakınca yoktur.

Madem yollardan sorumlusunuz yolları yapmak zorundasınız. Yerel seçimlerde yalan, Genel seçimlerde yalan söyleyen Siyasetçilerin arasına girmek istemiyorsanız bir an evvel sorunlarımızı giderin ve gece yattığınızda vicdanınızın rahat olup olmadığını sorgulayın.

Taksici, minibüsçü, ve ilçe esnafı rızıklarını sanayilerde harcadıkları için sizlere haklarını helal etmiyorlar. Çarşıda, sokakta başı dik dolaşmak için önce Hizmet yapıp Halkın gönlünü kazanın. Burada toplanan ilçe halkının sesini duyun dedi.

Basın açıklamasının ardından, kalabalık olaysız bir şekilde dağılarak tepkilerini dile getirdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın