Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Patnos’ta

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Patnos'ta

 Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Patnos’ta

26.09.2022 - 22:42

Güncelleme : 26.09.2022 - 22:47
-- 761 kişi okudu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ünlü sanatçı Davut Güloğlu ile Anadolu’yu karış karış gezmeye, millet ile buluşmaya, dertlerini dinlemeye, çözüm önerilerini anlatmaya devam etmek için Patnos’a geldiklerini belirtti.

Başkan Erbakan İlçe Başkanlığı merkezinde yaptığı açıklamada, ekonomik büyüme rakamlarının gerçeği yansıtmadığını iddia ederek, mevcut ekonomik tabloyu bu milletin hak etmediğini, bu nedenle parti olarak göreve talip olduklarını kaydetti.

“Erbakan hocamız, bütün siyasi hayatı boyunca ırkçılıkla, ayrımcılıkla ve kutuplaşmayla mücadele etti. Onun için Ağrı’nın Kayseri’den, Bingöl’ün Konya’dan, Diyarbakır’ın da Sakarya’dan bir farkı yoktu. Hatta ve hatta Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinin daha çok ihtiyacı olduğundan dolayı siyasi hayatı boyunca en büyük hizmetleri ve yatırımları bu bölgeye yaptı. Allah gani gani rahmet etsin. Allah binlerce kez razı olsun. Uzun yıllar boyunca ihmal edilmiş, üvey evlat muamelesi görmüş illerimiz Erbakan hocamız sayısız tesis kazandı. Çünkü sevgi sadece lafla olmaz. Bu sevginin hayata geçmesi için fiili olarak icraat ve adım atmak gerekir. Erbakan hocamız, bu sevgisini lafta ve sözde bir sevgi olmadığını atmış olduğu adımlarla gösterdi.”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Ağrı İl Başkanı Aydın Kuruş, Patnos İlçe Başkanı Hasan Baban ve parti yöneticileri ile Patnos’ta esnaf ziyareti yaparak Partilerine destek istedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın