Başkan Baban, kazanan Milletimiz olacak

28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayı, Hasan BABAN "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Yeni Türkiye Yüzyılın da yerli ve milli üretimlerimiz artarak devam edecektir.” dedi.

 Başkan Baban, kazanan Milletimiz olacak

25.05.2023 - 20:25

Güncelleme : 25.05.2023 - 20:26
-- 600 kişi okudu

Kazanan Milletimiz olacak

28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayı, Hasan BABAN “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Yeni Türkiye Yüzyılın da yerli ve milli üretimlerimiz artarak devam edecektir.” dedi.

Türkiye, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerine odaklandı. Yeniden Refah Partisi Ağrı Milletvekili adayı ve Patnos İlçe Başkanı Hasan BABAN, seçmenlere çağrıda bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daha fazla destek verilmesi talebinde bulundu.

28 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çeken BABAN, “28 Mayıs’ta tekrar sandık başına gideceğiz. İnancımız ve heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden seçim sabahına kadar, ulaşılamayan tek bir kişi kalmayıncaya kadar çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

28 Mayıs’ın önemli bir gün olduğuna vurgu yapan HASAN BABAN, “Bu seçimler sadece bir Cumhurbaşkanlığı seçimi değil, Türkiye içinde bir dönüm noktasıdır. Bu önemli günde milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü destek vermek ve sandığa, ülkemize ve geleceğimize sahip çıkmak hususunda ahitleştik.” dedi.

“Kazanan milletimiz olacaktır”

Milletin her zaman olduğu gibi bu seçimde de en doğru kararı vereceğini ve milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğini söyleyen BABAN, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açık ara yine seçimin galibi olacaktır. Kazanan milletimiz olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Yeni Türkiye Yüzyılında yerli ve milli üretimlerimiz artarak devam edecektir.” dedi.

14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’ta da hep birlikte sandık başına gidilmesini isteyen HASAN BABAN, “İrademizi sandığa yansıtalım. 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkalım. İnşallah 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız büyük bir fark ile yeniden Cumhurbaşkanı seçilecek, Türkiye Cumhur ittifakı ile milletimize hizmet etmeye devam edecektir.” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın