Başkan Taşkın, hurdacılara satılan malzemeler hakkında soruşturma başlattıklarını belirtti

Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, hurdacılara yaptığı şok baskın ile Belediye'ye ait demirbaşların yakalandığını ve bunları alıp satan kişilerin tespit edildiğini, haklarında yasal işlemlerin yapılacağını açıkladı.

 Başkan Taşkın, hurdacılara satılan malzemeler hakkında soruşturma başlattıklarını belirtti

13.04.2024 - 17:19

Güncelleme : 13.04.2024 - 17:19
-- 909 kişi okudu

Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, hurdacılara yaptığı şok baskın ile Belediye’ye ait demirbaşların yakalandığını ve bunları alıp satan kişilerin tespit edildiğini, haklarında yasal işlemlerin yapılacağını açıkladı.

Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, belediyemize ait araçların parçalanarak motorları, lastikleri ve yedek parçaları geçmiş dönemde kademede görev yapan görevliler tarafından satıldığının tespiti yapılmıştır dedi.

Bu duruma tepki gösteren Başkan Taşkın, belediye zabıta ekiplerinin hurdacılara yönelik denetim ve arama çalışmaları yaptı. Yaptığımız çalışmalar neticesinde Belediyemize ait parçaların hurdacılara satıldığını tespit ettiklerini ve bu duruma çok üzüldüğünü söyledi.

Taşkın, bu durum kabul edilemez. Bu araçlar bu memlekete hizmet vermek için var. Bu durumda olması son derece üzücü ve kötü bir durum dedi.

Taşkın, konunun takipçisi olacaklarını ve sorumlular hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılacağını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın