Sağlıkçılardan futbol turnuvası

Sağlık-Sen Patnos Şubesi tarafından düzenlenen 3. geleneksel halı saha futbol turnuvası sona erdi.

 Sağlıkçılardan futbol turnuvası

30.07.2022 - 11:45

Güncelleme : 30.07.2022 - 11:56
-- 506 kişi okudu

Sağlık-Sen Patnos Şubesi tarafından düzenlenen 3. geleneksel halı saha futbol turnuvası sona erdi.

Turnuva sonunda Patnos İlçe Sağlık takımı şampiyon oldu.

Sağlık-Sen’in öncülüğünde, Patnos Devlet Hastanesi Kalite Direktörü Tunay Doğan tarafından organize edilen halı saha futbol turnuvasının final maçına Sağlık-Sen Ağrı İl Başkanı Feyzi Mağal, Ağrı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Coşkun Daharlı, Destek Hizmetleri Başkanı Abdurrahman Çetin, Ağrı Acil Sağlık hizmetleri Başkan yardımcısı Yılmaz Erdoğan, Patnos Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sinan Kılıç, Hastane Müdürü Şakir Kaya,Patnos Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ergin Deniz, İdari ve Mali İşler Müdür yardımcısı Mehmet Narin, Patnos Sağlık-Sen Patnos temsilcileri Müfit Kuruş, Adem Taşdemir, Behçet Tangüç, Mustafa Çetinkaya ile sağlık çalışanları katıldı.

Patnos’ta özel bir halı sahada sağlık çalışanlarının büyük ilgi gösterdiği turnuvanın şampiyonluk maçı Patnos Devlet Hastanesi maaş birimi ile Patnos İlçe Sağlık arasında oynandı. Maç sonunda rakibini 5-4 yenerek galip gelmeyi başaran Patnos İlçe Sağlık takımı bu yılki 3. geleneksel halı saha futbol turnuvasının şampiyonu oldu.

3. Geleneksel halı saha futbol turnuvasının şampiyonu olan Patnos İlçe Sağlık takımının şampiyonluk kupasını,madalyalarını ve hediyelerini Ağrı Sağlık-Sen İl Başkanı Fevzi Mağal tarafından verildi.

Başkan Mağal, kupa töreninde yaptığı açıklamada, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti. Arayıcı, sağlık çalışanları arasında birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesi, sağlık çalışanlarının yorucu iş hayatındaki stresten uzaklaşmaları ve sporun teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen turnuvaya katılımdan dolayı memnun olduklarını belirterek, “Turnuvamız her yıl olduğu gibi bu yıl da centilmenlik ortamında gerçekleşmiştir. Turnuvaya katılan tüm sağlık çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın