Taşkın, Hayvan Borsası’nı ziyaret etti

AK Parti Patnos Belediye Başkan Adayı Abdulhalik Taşkın, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları çerçevesinde Patnos Canlı Hayvan Borsası'nı ziyaret ederek küçükbaş ve büyükbaş hayvan üreticilerin istek ve taleplerini dinledi.

 Taşkın, Hayvan Borsası’nı ziyaret etti

07.03.2024 - 12:51

Güncelleme : 07.03.2024 - 12:51
-- 406 kişi okudu

AK Parti Patnos Belediye Başkan Adayı Abdulhalik Taşkın, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları çerçevesinde Patnos Canlı Hayvan Borsası’nı ziyaret ederek küçükbaş ve büyükbaş hayvan üreticilerin istek ve taleplerini dinledi.

AK Parti Patnos Belediye Başkan Adayı Abdulhalik Taşkın’a ziyaretleri esnasında AK Parti Patnos İlçe Başkanı Çetin Taşdemir, ile birlikte partililer eşlik etti. Canlı Hayvan Borsasında küçükbaş ve büyükbaş hayvan üreticilerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Taşkın, geçimini hayvancılıkla sağlayan, besici vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Sorun ve talepleri tek tek dinleyen Taşkın, “Hayvancılıkla geçimini sağlayan tüm vatandaşların taleplerini dinleyeceklerini, istişare edeceklerini belirterek, hayvan pazarı ilçemiz ekonomisi açısından çok önemli bir pazar, bölgesinde en büyük hayvan pazarı.

Bizleri ilgi ve alakayla karşılayan küçükbaş ve büyükbaş hayvan üreticilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Allah bereketli işler nasip etsin inşallah ” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın