Trabzonspor Patnos’lu Nurullah’ı unutmadı – (Videolu)

Trabzonspor yönetimi, Patnos'lu Nurullah'a çok sevdiği Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır'ın maçlarda giydiği formayı imzalatarak, Trabzonspor logolu bir çok hediye gönderdi.

 Trabzonspor Patnos’lu Nurullah’ı unutmadı – (Videolu)

28.04.2024 - 13:51

Güncelleme : 28.04.2024 - 13:51
-- 494 kişi okudu

Patnos Süphanortaokulu 5. sınıf öğrencisi Nurullah Bacı’nın, yıkanan formasındaki logosunun silinip, elle çizmesi sosyal medyada yankı uyandırmıştı.

Bu olaya kayıtsız kalmayan Trabzonspor yönetimi, Patnos’lu Nurullah’a çok sevdiği Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır’ın maçlarda giydiği formayı imzalatarak, Trabzonspor logolu bir çok hediye gönderdi.

Süphanortaokulu 5. sınıf öğrencisi Nurullah, artık yeni logolu formam ile okula geleceğim. Beden eğitimi derslerimde formamla okulda dolaşacağım için çok mutluyum dedi.

Nurullah, bana bu hediyeleri ulaştıran öğretmenim Bediha Ertürk hocama çok teşekkür ederim. Her şey onun sayesinde oldu dedi.

Trabzonspor’u çok sevdiğini dile getiren Nurullah, Trabzonspor kaptanı ve kalecisi Uğurcan Çakır’ın göndermiş olduğu imzalı formayı hayatı boyunca saklayacağını belirterek, kendisine teşekkür ederim dedi.

Trabzonspor’un Ziraat Türkiye Kupasını alacağını ve şampiyon olacağını belirten Nurullah, Trabzonspor’a başarılar dilerim dedi. E.SAVMAN

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın