Patnos Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın Hizmete Erken Başladı

Patnos Belediye Başkanı seçilerek göreve başlayan Patnos'un Mimarı Abdulhalik Taşkın, koltuğa oturmadan talimatlarını vererek çalışmaya başladı.

 Patnos Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın Hizmete Erken Başladı

07.04.2024 - 1:39

Güncelleme : 07.04.2024 - 1:39
-- 807 kişi okudu

Patnos Belediye Başkanı seçilerek göreve başlayan Patnos’un Mimarı Abdulhalik Taşkın, koltuğa oturmadan talimatlarını vererek çalışmaya başladı.

31 Mart’ta gerçekleşen seçimlerin ardından, Patnos Belediye Başkanı olarak seçilen Abdulhalik Taşkın, Hayırlı Olsun’ ziyaretlerine başlamadan Patnos’un en önemli sorunlarının çözülmesi için talimatlar verdi.

Öncelikle köstebek yuvalarına dönen yolların onarılması talimatını veren Taşkın, daha sonra su sorununun çözümü için ivedi çalışmaları başlattı.

Çalışmalara hızlı bir şekilde başlayarak ilk iş olarak hali hazırda devam eden temizlik ve yol çalışmalarını inceleyen Başkan Taşkın, “Haydi Bismillah. Patnos’umuzda temizlik, asfaltlama ve çukurları doldurma çalışmalarına başladık. Patnos’un hizmete kavuşacağını dile getiren Başkan Taşkın, Allah’ın izniyle çalışmalarımız devam edecek.

Patnos’umuz hak ettiği hizmetlere kavuşacak. Plan ve projelerimiz hazır. Bu çerçevede çalışmalarımızı hızlandıracağız. Vatandaşımız hizmete kavuşacak dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın